Database Error!
قوانین باشگاه

باشگاه مشتریان پیشگامان


خانه > مقالات > قوانین باشگاه

فعالترین کاربران

قوانین باشگاه

1-    باشگاه مشتریان اینترنت پر سرعت پیشگامان و اعضاء این باشگاه، تابع قوانین تجارت الکترونیکی و جرایم رایانه ای و سایر قوانین مربوطه می باشند.


2-     باشگاه مشتریان اینترنت پر سرعت پیشگامان اختیار دارد تا تغییرات مورد نظر خود را در ضوابط و مقررات باشگاه اعمال و به محض درج در سایت، این ضوابط قابل اجرا خواهد بود. بر این اساس تنها مرجع اطلاع رسانی رسمی تغییرات یاد شده، سایت باشگاه مشتریان پیشگامان می باشد.


3-    باشگاه مشتریان اینترنت پر سرعت پیشگامان اختیار دارد تا درخواست متقاضیانی را که جهت عضویت در سایت رسمی باشگاه ثبت نام می نمایند را بررسی و در خصوص پذیرش و یا رد آنها تصمیم گیری نماید.


4-    باشگاه مشتریان اینترنت پر سرعت پیشگامان اختیار دارد تا  درباره حذف و یا کاهش امتیاز کاربرانی که پس از عضویت در باشگاه فعالیت ننمایند، تصمیم گیری نماید.


5-    هرگاه برای باشگاه مشتریان اینترنت پر سرعت پیشگامان محرز شود که فعالیت های صورت پذیرفته توسط اعضاء به صورت صوری و از روش هایی مغایر با روش های تعریف شده در سایت منجر به کسب امتیاز شده است، باشگاه اختیار دارد که بدون اعلام قبلی از ادامه فعالیت آن دسته از اعضاء در هر مرحله ای که هستند ممانعت به عمل آورده و یا در خصوص حذف تعهدات و امتیازات اعطایی جهت عضویت و یا لغو عضویت ایشان تصمیم گیری نماید.


6-    تغییر در زمان بندی و به روز رسانی امتیازات، رسیدگی به درخواست پاداش های ارائه شده و ... در اختیار باشگاه می باشد.

 

7-   در صورت ثبت شماره ای که کاربر بر آن مالکیتی نداشته باشد باشگاه مشتریان اینترنت پر سرعت پیشگامان این اختیار را دارد که کاربر را با جریمه هایی نظیر کسر امتیاز یا لغو موقت عضویت یا ..... مواجه سازد.

 

8-  عضویت نمایندگان شرکت پیشگامان در باشگاه مشتریان اینترنت پر سرعت پیشگامان ممنوع می باشد ، باشگاه مشتریان اینترنت پر سرعت پیشگامان برنامه خود را برای این عزیزان در آینده اعلام می نماید.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی